Den här veckan blir det ingen vanlig höjning och sänkning. Det är nämligen inte svårare än så här:
Allt
- Tack till alla bloggläsare och vänner som har trott på mig, hållit tummar, peppat, önskat lycka till!
- Ett särskilt tack till Fästmön som har älskat mig trots alla mina tillkortakommanden!
Inget
- Nu har tillvaron rasat och jag tror inte på nåt mirakel. Så njut alla ni som önskade mig detta! Era önskningar har gått i uppfyllelse.
Älskade vän, mitt hjärta blöder för dig. Jag vet att det inte finns nåt jag kan säga för att trösta, men vill att du ska veta att jag finns här och tänker på dig. Massor.
La till din vackra fästmö på min blogglista precis. Hon verkar så rar och mysig. Och det är du med:):
Många kramar
Nej, det finns inga ord. Inga ord alls.
Anna är vacker och fin, hon förtjänar nån bättre än jag, verkligen. Nån som kan lyfta henne och inte dra ner henne.
Kram!
Mitt i allt tråkiga, var glada att ni har varandra, även om man ibland är den som behöver stöttningen, så är det tvärt om vid andra tillfällen. Kärleken övervinner allt !
Anna är hos sina barn just nu, där behövs hon också.
Ja, men hon finns … !!!
Ja det gör hon!!!